ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
İNSAN KAYNAKLARI
REFERANSLAR
KALİTE SÖZLÜĞÜ
İLETİSİM
 
    ONLİNE DESTEK
 
 
 

 Online Destek

 İçin

 Lütfen Tıklayın

 
KURUMSAL KİMLİĞİMİZ
Kuruldugu günden bügüne kadar geçen sürede sirketimiz , bireylerin ve kurumlarin bugün ve gelecekte etkin olarak varolmalari, sürekli olarak gelismeleri, yeni sistemleri, politikalari ve uygun yöntemleri zamaninda ve hizli bir sekilde kavrayip hayata geçirebilmeleri için gerekli yetkinlikleri kazandirmayi ve hayata geçirmeyi hedeflemistir. Bu dogrultuda vizyonuna ve temel degerlerine uygun entegre çözümler ve yöntemler sunmustur.

Gerçeklestirdigi bütün faaliyetlerde, hizmet kalitesini kendisine rehber edinen sirketimiz, farkli sektörlerden 100'den fazla isletmenin gelisimine, uyguladigi özgün Mühendislik ,Egitim, Danismanlik ve Arastirma projeleriyle katkida bulunmustur.


NEDEN EWET MÜHENDİSLİK EĞİTİM ve DANIŞMANLIK
· EWET MÜHENDİSLİK, çesitli sektörlerdeki birçok kurulusta uzun dönemli egitim ve danismanlik projelerinde çalismis ve hizmetlerinin basarisini ispatlamistir.

· EWET MÜHENDİSLİK, verdigi hizmetlerle ilgili sürekli daha iyiye ulasma çabasindadir. Bu süreçte egitim ve danismanlik hizmetlerinin olusturulmasi, sunulmasi ve takibi asamasinda ileri egitim teknoloji lerini ve yöntemlerini kullanmaktadir.

· EWET MÜHENDİSLİK, konusunda iyi egitim görmüs, uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalisir ve uzmanlarinin gelisimini sürekli olarak saglar.

· EWET MÜHENDİSLİK, hizmetlerini kendi uzman kadrosu ile sunar. Bu yapi EWET Danismanligin, sundugu tüm projelerin her asamasinin izlenmesi ve kalitesini güvence altina almasini saglar.

· EWET MÜHENDİSLİK , tüm projelerde, hazir reçete vermek yerine firma içi yetkinliklerin gelisimini önde tutan " Balik Tutmayi Ögretme " felsefesini benimser

· EWET MÜHENDİSLİK, is sonuçlarina somut ve kalici katkisi olmayan projeleri, ticari kaygilar nedeniyle uygulamaktan kesinlikle kaçinir

· EWET MÜHENDİSLİK vazgeçilmez yol göstericileri sirdaslik, güvenilirlik, dürüstlük ve samimiyet temeline kurulu, etik degerlerdir.

HABERLER
ANKET

MERKEZ
İstiklal. Cad. Terkoz  Çıkmazı Karaaslan İş Merk. Kat:3
Taksim Beyoğlu / İstanbul
TEL : 0 (212) 252 08 38   GSM : 0 532 675 72 40
ŞUBE
İnönü Bulvarı  Bedesten İş Merkezi Kat:6 No:605
Düvenönü Melikgazi / Kayseri
TEL : 0 (352) 336 63 83   GSM : 0 532 675 72 30

  design by Ewet © 2006